Uroczystości

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę weselną. Nasz hotel to idealne miejsce do zorganizowania każdej uroczystości rodzinnej. Czeka na Państwa restauracja z salą taneczną, która pomieści do 200 osób. O niepowtarzalny smak i wygląd potraw zadba kuchnia z wieloletnim doświadczeniem, która sprosta wszystkim oczekiwaniom, a nasza profesjonalna obsługa zadba o doskonały nastrój i samopoczucie. Naszym wielkim atutem jest znajdujący się w pobliżu Ogród Botaniczny. To magiczne miejsce młode pary wybierają często jako miejsce niezapomnianych fotografii ślubnych.Uroczystości okolicznościowe różnią się charakterem, dlatego przy ich organizacji ważny jest każdy detal. Jeżeli zdecydują się Państwo na organizację spotkania rodzinnego w Royal Botanic Hotel, nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością zaaranżuje salę adekwatnie do rodzaju przyjęcia i pomoże w doborze menu oraz dekoracji.

Zorganizujemy dla Państwa:
spotkanie rodzinne: urodziny, chrzciny, przyjęcie komunijne, rocznicę, stypę, absolutorium wesela i przyjęcia weselne oraz imprezy towarzyskie: wieczory panieńskie i kawalerskie

Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie oraz projektory multimedialne przystosowane do pokazu rodzinnych zdjęć lub prywatnej projekcji filmowej.

Do Państwa dyspozycji pozostaje Restauracja, Sala Klubowa, Lobby oraz Hotelowe SPA, a przy mniejszych ilościach osób, także Apartamenty.

Wszelkie pytania ofertowe prosimy kierować pod 605 543 872 lub adres e-mail: recepcja@hotel-royalbotanic.pl