Hotel Royal Botanic – noclegi, sale konferencyjne i relaks przy granicy Ogrodu Botanicznego

Hotel wdrożył procedury zaostrzonej higieny i dezynfekcji wraz z procedurą ozonowania pokoi oraz części ogólnodostępnych.


Hotel Royal Botanic położony jest w malowniczej okolicy lubelskiego Sławina przy granicy Ogrodu Botanicznego. Znajduje się przy węźle Lublin-Warszawa-Rzeszów-Chełm, 20 minut pieszo od centrum miasta i zaledwie 10 kilometrów od lotniska w Świdniku.


Hotel Royal Botanic to także noclegi. Oferujemy 50 dwuosobowych pokoi, 6 pokoi De Lux, 2 apartamenty królewskie – co daje łącznie 110 miejsc noclegowych.
Do Państwa dyspozycji czekają: restauracja, kawiarnia, lobby, sala klubowa, 3 sale konferencyjne oraz SPA z basenem i saunami.


Dla komfortu naszych Gości przygotowaliśmy przestronne pokoje, utrzymane w ciepłych i stonowanych barwach. Wierzymy, że ergonomiczny i klasyczny wystrój wnętrz, jak i wysokiej klasy meble, pozwolą zapamiętać pobyt w naszym hotelu na dłużej. Pokoje są wyposażone w klimatyzację oraz internet.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Bez względu na porę przyjazdu zawsze możecie liczyć na miłą obsługę i ciepłą kawę. Na podróżujących samochodem czeka duży monitorowany parking znajdujący się przy samym hotelu.

Do Państwa dyspozycji dostępne jest SPA. Mogą Państwo również zorganizować konferencje.


Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, kończy o godzinie 12:00 dnia następnego.
Hotel day: Check-in: 3:00 pm the day of arrival and Check-out: 12:00 pm the following day.


Czekamy na Państwa wierząc w miły i niezapomniany pobyt w naszym hotelu. Państwa zadowolenie naszą największą satysfakcją.